Click Fraud Protection
0Item(s)

V košíku nejsou žádné položky.

Vyhledávejte ve statisících hudebních, filmových a naučných titulů

Product was successfully added to your shopping cart.

Doprava a platba

Ceny a způsoby dopravy

Česká republika
Při objednávce nad 1199,- Kč doručení na pobočku Zásilkovny zdarma
. Příplatek za dobírku je 35 Kč (limit nákupu na dobírku je 10 000 Kč). U všech níže napsaných dodacích metod je dodací lhůta 1 - 2 dny od odeslání.

Druh dopravy           cena
Zásilkovna 45,00 Kč 
Kurýr Geis 69,00 Kč
ČP - balík do ruky 85,00 Kč

 

Slovensko
Při objednávce nad 45 € doručení na pobočku Zásilkovny zdarma
. Příplatek za dobírku je 1.35€  (limit nákupu na dobírku je 400 ). U všech níže napsaných dodacích metod je dodací lhůta 2 - 3 dny od odeslání.

Druh dopravy           cena
Zásielkovňa  1.89 €
Slovenská pošta 3.50 €
Kurýr GLS 3.50 € 

 

Osobní odběr - Zásilkovna
Využijte výdeje zásilek na stovkách odběrních míst Zásilkovny. Jakmile od nás Zásilkovna obdrží zboží k přepravě, okamžitě Vám přijde email s trasovacím číslem. Cestu Vaší zásilky tak můžete sledovat online. Po doručení zásilky na Vámi zvolené výdejní místo Vám přijde SMS a e-mail s heslem. Od této chvíle si ji můžete kdykoli do 7 dnů vyzvednout. Více na stránkách Zásilkovny https://www.zasilkovna.cz/.

Balík do ruky České pošty 
Česká pošta doručuje obvykle do 1-2 dnů po podání zásilky. Pokud Vás doručovatel nezastihne, zanechá „Výzvu k vyzvednutí zásilky" ve Vaší poštovní schránce a zásilka zůstane uložena na Vaší dodací poště (kontakt najdete na lístku).Na pobočce České pošty je balík uložen 7 kalendářních dnů, poté je poslán zpět k odesílateli. Můžete ale poštu požádat o opakované doručení zásilky v určitý den nebo prodloužení úložní doby. 

Kurýrní služba Geis
Rozváží zboží následující pracovní den po podání zásilky. Budete informováni e-maily o plánovaném doručení zásilky. První e-mail bude odeslán den před plánovaným doručením a bude obsahovat základní informace s aktivním proklikem do Track&Trace, ve druhém e-mailu budete v den doručování informováni o čase doručení s telefonním kontaktem přímo na doručujícího kurýra.

 

Možnosti platby

  • Platba převodem na náš bankovní účet 
  • Dobírka  
    Je možná u všech dopravců. Příplatek je 35 Kč/1.35€, maximální cena nákupu na dobírku je 10 000 Kč. 
  • Platba platební kartou (Visa, Mastercard, Maestro)